Mé veřejné výstavy 

Moje první výstava proběhla ve dnech 9. a 10. srpna 2003 při všeobecné prodejní výstavě na Základní škole Karla IV. v Novém Bydžově (viz.obrázek níže). Byla tak "úspěšná", že mi nějaký vášnivý milovník umění zde ukradl jeden miniaturní obrázek a nevadilo mu ani, že byl přidrátovaný.

Fotografie výstavy  (léto 2003)


Dne 14. a 15. srpna 2004 jsem opět vystavoval na všeobecné prodejní výstavě na Základní škole Karla IV. v Novém Bydžově. Obrázků za ten rok přibylo, bylo tedy co ukázat a tím ta výstava nebyla jen opakováním minulé. Avšak opět jsem byl okraden o jednu miniaturu, kterou jsme tentokrát zabezpečil vitrínou se zajištěnými skly. Tak tam už asi vystavovat nebudu.

Fotografie výstavy  (léto 2004)    Fotografie výstavy  (léto 2004)


V průběhu měsíce září a října 2004 se konala další moje malá výstava ve foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově. Expozice byla přístupná v době konání divadelních a filmových představení.

Výstava září 2004 - foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově    Výstava září 2004 - foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově    Výstava září 2004 - foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově    Výstava září 2004 - foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově    Výstava září 2004 - foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově    Výstava září 2004 - foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově


5.srpna 2005 jsem se zúčastnil 2. mezinárodní výstavy amatérských malířů Kutnohorská paleta 2005. Bylo to podařená akce se soutěží v několika kategorii pořádaná Galerií Zubov z Kutné hory. Konalo se to pod širým nebem na Palackém náměstí, kde proudily skupinky turistů i místních obyvatel. Celý den hrála příjemná živá hudba. Seznámil jsem se tam s mnoha zajímavými kolegy, načerpal inspiraci a získal i mnoho poznatků. Největším překvapením se pro mě stalo setkání s potomkem slavného Rembranta, jenž byl i jedním z organizátorů této akce, a se kterým jsem se dal i vyfotografovat.

Kutnohorská paleta - vítěz    Kutnohorská paleta 2005 - moje obrazy    Rembrantův potomek a já


13. a 14. srpna 2005 , tedy na Svatovavřineckou pouť, jsem vystavoval v Jiráskově divadle v Novém bydžově na výstavě novobydžovských autorů.